Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
BiutifulRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
3-IronRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
ShineRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0