Series
Ratings
74- The Catstody WarRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
VIPRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0