Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0