Titles you rated
- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Seven First KissesRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.5
Modern FarmerRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 2.0