Titles you rated
ChronicleRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 1.5