Movies
Ratings
127
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0