Movies
Ratings
40
The Face ReaderRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5