Titles you rated
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0