Series
Ratings
29
Descendants of the SunRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 2.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 1.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
The GuestRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The OARated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0