Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 2.5- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
Cold FishRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 1.5
WickedRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5