Titles you rated
NewtopiaRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 1.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 0.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0