Titles you rated
BombshellRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 2.5
Bread of HappinessRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 3.5- Super StarRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5