Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 2.5
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Mr. TrotRated ★ 0.5
My Golden KidsRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 2.0- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0