Titles you rated
OldboyRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5