Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Country DiariesRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- BossRated ★ 3.5