Movies
Ratings
661
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 5.0
Gaga: Five Foot TwoRated ★ 4.0