Titles you rated
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0