Movies
Ratings
418
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
A Stitch of LifeRated ★ 2.5
To Each His OwnRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 5.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
OmeletteRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0