Movies
Ratings
301
The Woman in BlackRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
Two for the MoneyRated ★ 4.5
One for the MoneyRated ★ 3.0
When in RomeRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
WanderlustRated ★ 5.0
The SwitchRated ★ 5.0
The Killer Inside MeRated ★ 3.0
The InsiderRated ★ 4.5
The Family StoneRated ★ 4.5
The Bounty HunterRated ★ 5.0
SpreadRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 4.0