Titles you rated
GamerRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
The CommuterRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 3.0
Superman IV: The Quest for PeaceRated ★ 3.0
Superman IIIRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5