Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 5.0
DreddRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 5.0
Hamilton: In the Interest of the NationRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 5.0