Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5