Titles you rated
SilmidoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0