Titles you rated
It's NightRated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
MovingRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5