Movies
Ratings
140
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 1.5
ZodiacRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 5.0
You're Ugly TooRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0