Series
Ratings
72
Crime SceneRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5