Movies
Ratings
802
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5