Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 4.0
Mackerel RunRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 4.0
PresidentRated ★ 3.5
The MusicalRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Blade ManRated ★ 2.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 3.5- I Need a FairyRated ★ 2.5
Inspiring GenerationRated ★ 2.0