Movies
Ratings
308
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5