Titles you rated
MoneyRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
PawnRated ★ 1.0
The Bacchus LadyRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.0