Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
BrokenRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0
The CallRated ★ 1.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5
The FivesRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0