Series
Ratings
65
GhostRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0