Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0