Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5