Titles you rated
WildRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Courage Under FireRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.5
Doctor ZhivagoRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Chariots Of FireRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5