Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Numakage Public PoolRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Honey BunchRated ★ 4.0
Dead LoverRated ★ 2.5
V/H/S/BeyondRated ★ 2.5
Dangerous AnimalsRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.5
Redux ReduxRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
MadSRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
1978Rated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Death Is a Problem for the LivingRated ★ 3.5