Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0