Movies
Ratings
232
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5