Movies
Ratings
430
HookRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 1.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 1.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
The TowerRated ★ 0.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Beast And The BeautyRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5