Movies
Ratings
665
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The SwimmersRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0