Movies
Ratings
402
The Invisible GuestRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Army of ThievesRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 1.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5