Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
HierroRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0