Titles you rated
SecretRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5