Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 2.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Little DeathRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 1.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0