Movies
Ratings
654
VeteranRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
PietaRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.0