Series
Ratings
54
MotherRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Marco PoloRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5- Marco PoloRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0