Titles you rated
BabygirlRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
A Family AffairRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
Hana KoreaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 5.0
First SummerRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 1.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0