Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Top GunRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0