Titles you rated
Frozen FeverRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The First GraderRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0