Movies
Ratings
189
InterstellarRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Paradise NowRated ★ 3.0
The Road to GuantanamoRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0